Nasze przedszkolaki 29 maja udały się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Balicach. Była to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań związanych z infrastrukturą wojskową. Dzięki uprzejmości kadry pracującej na lotnisku dzieci miały możliwość zobaczyć samoloty wojskowe, poznać specyfikę służby wojskowej oraz obejrzenie sprzętu wojskowego. Przedszkolaki pod okiem specjalistów z wielkim zainteresowaniem oglądały umundurowanie żołnierzy, sprzęt wojskowy, pojazdy bojowe, wóz strażacki oraz inne akcesoria. Ten wyjazd przybliżył dzieciom pracę i zadania jakie stoją przed żołnierzami i pracownikami jednostki wojskowej. Wycieczka sprawiła wszystkim ogromną frajdę i dostarczyła wiele niezapomnianych wrażeń. Z bagażem nowej wiedzy, przedszkolaki szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Rozalki Państwu Justynie i Jarosławowi B. za zaproszenie nas do Jednostki Wojskowej oraz pomoc w zorganizowaniu tak atrakcyjnej wycieczki oraz Panu Wojciechowi B. Ponadto dziękujemy całej ekipie 8 Batalionu Transportu Lotniczego, która pomagała w jej realizacji. PRZEDSZKOLAKI Z WYCHOWAWCAMI