Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. O wielkiej miłości, szacunku i wdzięczności wnucząt do babć i dziadków, można się było przekonać w naszym przedszkolu 25.01.2018 roku. Na uroczyste spotkanie wnuczęta zaprosiły kochane babcie i kochanych dziadków nie tylko mieszkających w Przegini, ale również z innych miejscowości. Przedszkolaki gościom przedstawiły Jasełka, śpiewały piosenki i recytowały wiersze, za co zostały nagrodzone głośnymi brawami. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia wręczając wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy szanownym Babciom i Dziadkom, że zechcieli nas zaszczycić swoją obecnością i hojnością, za co jeszcze raz gorąco dziękujemy. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, spokoju oraz samych radosnych chwil spędzonych z wnukami.

MartaKania