Poniżej kilka informacji odnośnie dyżuru wakacyjnego.

-Przedszkole Samorządowe w Przegini jest czynne w godzinach 7:00-17:00.

-posiłki wydawane są o następujących godzinach:

• śniadanie – 9:00
  • obiad – 12:30
  • podwieczorek – 14:45

Prosimy, aby dzieci, które w bieżącym roku szkolnym nie uczęszczały do Przedszkola w Przegini przyniosły:

• kredki ołówkowe (Bambino 12 sztuk)
  • 1 klej w sztyfcie
  • 1 blok rysunkowy z kolorowymi kartkami
  • biały papier ksero (około 60 kartek w teczce)
  • chusteczki higieniczne

Wszystkie dzieci, niezależnie od wieku powinny mieć komplet ubrania na zmianę, w razie „awarii” (łącznie z bielizną –  zostaje w szatni w podpisanym woreczku).

W czwartek rano będą wydawane oświadczenia – upoważnienia do odbierania dzieci i udzielania informacji na temat dzieci – prosimy  o pobranie w/w oświadczenia dla każdego dziecka, uzupełnienie go i oddanie do naszego przedszkola.

Wszelkie informacje będą podawane na bieżąco na tablicy przy wejściu do przedszkola.  W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (12) 3898014 wewnętrzny 6 lub mailowy na adres rekrutacja@zsprzeginia.pl.