” Kończymy już przedszkole,

do szkoły czas, 

zeszyty i tornistry wołają nas.

A my nie chcemy,

nie chcemy jeszcze iść,

tak bardzo nam tu dobrze, 

że nie chcemy wcale jeszcze iść…”

Nadszedł czerwiec a wraz z nim zakończenie roku szkolnego. Dla części przedszkolaków był to ostatni dzień w przedszkolu, niektórzy wrócą po wakacjach. Dzieci piosenkami i wierszami pożegnały się z kolegami, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole i po raz ostatni wspólnie zatańczyły układy, których nauczyły się na zajęciach z panią Natalią. Wszyscy otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy, a niektóre dzieci odebrały również nagrody zdobyte w konkursach.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy angażowali się w życie przedszkola za współpracę i pomoc podczas organizacji uroczystości przedszkolnych a także za wsparcie materialne przedszkola. 

Życzymy wszystkim rodzicom i przedszkolakom słonecznych i bezpiecznych wakacji, a przyszłym pierwszoklasistom samych sukcesów w szkole. 

Katarzyna Tyliba