„Dzieci rodzą się ze skrzydłami.

Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”.

(J. Korczak)

W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Dzieci ubrane w odświętne stroje żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także z  młodszymi kolegami i koleżankami. Podziękowały wszystkim za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę i przekazaną wiedzę. Był to czas niezwykły zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli. Skończył się bowiem 4-letni okres wspólnych spotkań i pracy oraz radosnych zabaw i niezapomnianych przyjaźni. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i książeczki oraz stanęły do pamiątkowych zdjęć, które będą przypominać lata spędzone w przedszkolu.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole i  spełnienia marzeń , a wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i radosnych wakacji i szczęśliwego powrotu we wrześniu.