W dniu 17 października w przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczno techniczny pt,, Jesienny Ludzik” w którym mogły wziąć udział wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności dziecka, uzdolnień plastycznych oraz poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych. Prace konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie w przedszkolu. Żyrii miało ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie prace były piękne, kreatywne i estetyczne. Do przedszkola wpłynęło 52 prace. 3 listopada w piątek nastąpiło podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów.

Kategoria wiekowa:

3-4 latki: I miejsce – Helena Mierzwa (Żabki) , II miejsce Ewa Chochół (Jagódki), III miejsce – Antonina Kurek (Pszczółki )

5-6 latki: I miejsce – Jagoda Ćwięczek (Motylki), Gabriela Solecka (Żabki), II miejsce- Martyna Kornaszewska (Motylki ), Mikołaj Piątek (Motylki), III miejsce- Radosław Rogóż (Biedronki), Zuzanna Pyrek (Żabki).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy kreatywności, wyobraźni oraz wrażliwości estetycznej.