SZANOWNI PAŃSTWO,

organizowany przez przedszkole konkurs ,,MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI” został rozstrzygnięty. Dzieci wraz z rodzicami wykazały się dużą pomysłowością, kreatywnością i zaangażowaniem. Wszystkie prace są piękne i ciekawe. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki będą dalej rozwijać i pielęgnować plastyczną twórczość.

Po długich naradach komisja w składzie: Dorota Skotniczna, Marcelina Sołtysik, Mariola Zając wybrała zwycięskie prace.

Oto wyniki:

W kategorii dzieci 3 – 4 latki:

Miejsce I; Mikołaj Piątek (Żabki)

Miejsce II: Eryk Duda (Jagódki), Lena Duda (Jagódki), Zuzanna Ćwięczek (Pszczółki)

W kategorii dzieci 5 – 6 latki:

Miejsce I: Martyna Piątek (Biedronki)

Miejsce II: Maria Vasilaki (Pszczółki), Szymon Mosurek (Pszczółki)

Miejsce III: Małgorzata Mirek (Motylki), Oliwier Mosurek (Biedronki), Wiktor Mosurek (Biedronki),

Wyróżnienia: Alicja Babiuch (Motylki), Anna Babiuch (Motylki), Jagoda Ćwięczek (Pszczółki), Roksana Gałąź (Motylki)

Gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie!