Kolejnym rodzicem, który przyjął nasze zaproszenie i zaprezentował przedszkolakom swoją pracę był tata Victorka, pochodzący z Włoch, pan Alberto Laurita. Tym razem dzieci mogły poznać pracę fryzjera a w roli modelek wystąpiły pani Kasia, na której pan Alberto pokazywał czesanie,  oraz pani Basia, Karolina Tyliba i Victorek, którym pan Alberto obciął włosy. Przedszkolaki z zainteresowaniem przeglądały się pracy fryzjera oraz wykorzystywanym przez niego narzędziom, a następnie chętne dzieci mogły wcielić się w rolę modeli, a trzeba przyznać, że chętnych na zmianę fryzury nie brakowało.

Serdecznie dziękujemy panu Alberto za ciekawą prezentację swojego zawodu i za poświęcony czas. Życzymy sukcesów w pracy zawodowej i mnóstwa zadowolonych klientów.

Katarzyna Tyliba