W ramach Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka w naszym przedszkolu, przy ogromnym zaangażowaniu rodziców zorganizowany został piknik rodzinny. Przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny a następnie wspólnie z rodzicami i dyrekcją uczestniczyły w konkurencjach sportowych, w których tym razem nie było przegranych. Po zawodach sportowych wszyscy częstowali się kiełbaskami z grila i smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Piknik możemy zaliczyć do bardzo udanych. Zarówno dzieci, jak i rodzice świetnie się bawili.

Dziękujemy radzie rodziców oraz wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji, za przygotowanie poczęstunku, za pomoc przy grilu.

Dziękujemy również panu L. Sępek i panu M.Gałka za zorganizowanie i przeprowadzenie konkurencji sportowych.

Katarzyna Tyliba