Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, dały temu wyraz dzieci z naszego przedszkola, które 23 listopada 2017 r. w Światowy Dzień Pluszowego Misia, przyszły ze swoimi przytulankami. Były wśród nich Misie: małe, średnie i duże, białe, żółte i brązowe, a każdy gotowy, by go przytulić i zwierzyć mu się z sekretów.

Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie opowiadań, wierszyków i zagadek o niedźwiadkach. Chętnie śpiewały dla nich piosenki i recytowały wiersze. A gdy zostały zaproszone do Misiowej Krainy tańczyły, ze swoimi przytulankami, w rytm misiowych piosenek, było też wspólne zdjęcie i Misiowe przyjęcie, na którym przedszkolaki mogły skosztować „tego co Miś lubi najbardziej”.

Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechu i  radości. Mamy nadzieję, że to Misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Agnieszka Żurek