Dnia 23 i 24  stycznia w naszym przedszkolu mieliśmy okazje wspominać niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia podczas Jasełek z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tradycyjnie występ rozpoczęła p. Dyrektor Tatiana Saternus, która powitała oczekiwanych gości. Mali artyści przebrani w piękne stroje wspaniale odgrywali role, a przybyli goście z uwagą i dumą oglądali ich występ i nagradzali brawami. Na koniec   przedszkolaki złożyły życzenia swoim Babciom i Dziadkom, wręczyły upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.

W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego  serdecznie dziękujemy za przybycie Wójtowi Gminy Panu Tomaszowi Gwizdała oraz pozostałym gościom za udział w Jasełkach i ciepłe słowa uznania skierowane w naszą stronę. Dziękujemy również Rodzicom za udział, przygotowanie  strojów i rekwizytów oraz za upieczenie pysznych ciast i pomoc przy organizacji poczęstunku.