Szanowni Państwo,

Informujemy, że rozpoczyna się rekrutacja dzieci do Przedszkola Samorządowego w Przegini na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu 2023r.

Harmonogram rekrutacji:

Od godz. 7.30 dnia 29.05.2023 r. do godz. 15.00 dnia 07.06.2023 r. – składanie wniosków przez rodziców dzieci, które aktualnie uczęszczają do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Jerzmanowice-Przeginia. Dzieci uczeszczające do Przedszkola Samorządowego w Przegini składają tylko deklaracje otrzymaną w przedszkolu.

Pierwszeństwo  w przyjęciu na dyżur wakacyjny w lipcu mają dzieci uczęszczające do Przedszkola Samorządowego w Przegini. Na pozostałe wolne miejsca przyjmowane są dzieci z innych przedszkoli.

14.06.2023 r. – podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny do Przedszkola Samorządowego w Przegini w miesiącu lipcu 2023 r.

Wypełnione i podpisane wnioski o przyjęcie należy składać w wersji papierowej w sekretariacie Zespołu Szkół w Przegini.

Dyżur_wakacyjny

Załącznik nr2wniosek-do-przedszkola na lipiec