,,Miś pluszowy,miś kudłaty.

Biały,czarny lub łaciaty.

Wszystkie misie my kochamy,

bo ich święto dzisiaj mamy!”

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a także powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Tego dnia, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie, lecz łączyło je jedno – każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. W tym  dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Dzieci wykonywały prace plastyczne, uczestniczyły w zabawach z misiami oraz chustą animacyjną. Z okazji Dnia Pluszowego Misia, odwiedził nas po raz pierwszy miś TeddyEddie, który swoją obecnością wniósł dużo dobra, miłości, ciepła oraz łagodności i radości. Dzieci miały wyjątkową okazję spędzić czas w towarzystwie niezwykłego Gościa. Szybko okazało się, że TeddyEddie mówi tylko w języku angielskim i mieszka w skarpecie. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach, podczas których nie tylko poznały angielskie słówka, rozwiązywały quiz oraz pomagały zmienić małego misia w dużego. Było dużo śmiechu, zabawy i nauki.

Na pamiątkę spotkania przedszkolaki otrzymały upominki oraz zrobiły pamiątkowe zdjęcia z maskotką misia TeddyEddie. Ten dzień był pełen uśmiechu, radości i pozostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Dzień Pluszowego Misia był okazją do integracji oraz fantastycznej zabawy, którą będziemy mile wspominać.

Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjniejszych zabawek,

moda na Misie nie przemija, bo:

„czy jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny MIŚ”