6 grudnia, jak co roku nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość – święty Mikołaj. Przedszkolaki przywitały go serdecznie i zaprezentowały wiersze i piosenki przygotowane specjalnie na tą okazję. Mikołajowi bardzo się one podobały i chętnie ich wysłuchał, a następnie odpowiedział na pytania dzieci związane z jego osobą, jak np.:” Dlaczego Mikołaj nosi ciemne okulary w zimie ?”. Po zaspokojeniu ciekawości przedszkolaków nadszedł czas na najważniejszą część wizyty gościa czyli wręczenie prezentów. Zanim jednak dzieci otrzymały prezenty przyrzekły Mikołajowi, że będą się starały być bardzo grzeczne, będą słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Po złożeniu obietnicy przedszkolaki mogły odebrać upominki. Kiedy wszyscy otrzymali prezenty nadszedł czas na wspólne zdjęcie. Następnie dzieci podziękowały za wizytę i poprosiły aby Mikołaj w przyszłym roku znowu odwiedził nasze przedszkole.

 Jeszcze raz dziękujemy Mikołajowi i mamy nadzieję, że za rok znowu nas odwiedzi.

Katarzyna Tyliba