Tradycją w naszym przedszkolu stało się powitanie poszczególnych pór roku połączone z kolorowymi dniami. We wrześniu obchodziliśmy dzień pomarańczowy, który związany jest z rozpoczynającą się jesienią. W tym dniu przedszkolaki ubrane na pomarańczowo wspólnie wykonały wesołe pomarańczowe marchewki oraz poznawały zalety spożywania pomarańczowych warzyw i owoców. Dzieci mogły też spróbować pysznych marchewek, pomarańczy i soku z tych owoców.

Katarzyna Tyliba

KODAK DIGITAL STILL CAMERA KODAK DIGITAL STILL CAMERA KODAK DIGITAL STILL CAMERA KODAK DIGITAL STILL CAMERA