Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to radosny okres w życiu każdego człowieka, zarówno tego „małego”, jak i osoby dorosłej. Chcąc sprawić, aby ten czas stał się jeszcze przyjemniejszy dla naszych przedszkolaków w grupie Biedronki w miniony piątek  zostały zorganizowane zajęcia otwarte dla rodziców, których tematem przewodnim była choinka. Przedszkolaki poznawały historię ubierania choinki, uczestniczyły w wesołych zabawach, a następnie wspólnie z rodzicami ubierały choinkę. Uwieńczeniem spotkania było dekorowanie pierniczków kolorowymi posypkami i ich degustownie. Mamy nadzieję, że te zajęcia na dłużej pozostaną w pamięci naszych Biedroneczek, a ich radość i uśmiech na twarzach były najlepszym podziękowaniem dla rodziców za poświęcony czas i udział  w zajęciach.