W dniu 28.11.2013 nasze przedszkole odwiedził interesujący gość, którym była pani Agata Rogóż pracująca w jednym z oddziałów Poczty Polskiej. Urzędniczka w ciekawy sposób opowiadała przedszkolakom o pracy na poczcie. Podczas tych opowieści wszystkie dzieci wsłuchiwały się w każde słowo rozmówczyni. Dzięki temu mali słuchacze mogli poznać różne ciekawostki dotyczące pracy listonosza i pozostałych pracowników poczty oraz dowiedzieć się jaką odpowiedzialnością muszą się oni wszyscy wykazać, aby każda przesyłka trafiła na czas pod odpowiedni adres. Podczas tej wizyty zaprezentowano również strój listonosza, który chętne dzieci mogły przymierzyć, aby poczuć się jak prawdziwy listonosz. Na zakończenie tego niecodziennego spotkania pani Agata wręczyła przedszkolakom kartkę pocztową, która sprawiła wszystkim niezmierną radość.

 

Magdalena Rogóż