Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. O wielkiej miłości, szacunku i wdzięczności wnucząt dla babć i dziadków można się było przekonać w naszym przedszkolu 31. 01. 2014 r. Na uroczyste spotkanie przedszkolaki zaprosiły ukochane babcie i kochających dziadków nie tylko mieszkających w Przegini, ale również z innych miejscowości. Na program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawczyń złożyły się tańce, wiersze, piosenki oraz pełne humoru inscenizacje, które wywołały na twarzach gości uśmiech, radość i łzy wzruszenia. Dzieci wesoło i z wielką energią prezentowały swoje zdolności aktorskie. Po części artystycznej przedszkolaki zaśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia wręczając swoim gościom wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Życzymy wszystkim Babciom, Dziadkom, Prababciom i Pradziadkom aby takie piękne chwile towarzyszyły im przez cały rok, a nie tylko w dniu ich święta.

Marta Kania