„W zdrowym ciele zdrowy duch! Nie ma przecież nic nad ruch!

Pamiętaj, co mówił nasz papież wspaniały:

Gdy dasz sobie mocno w kość, będziesz miał wszystkiego dość,

– Wymagajcie od siebie, nawet gdyby inni od was nie wymagali.”

W przedszkolu gościliśmy Pana , który pracuje jako sędzia piłki nożnej. Pan Jaworski opowiadał dzieciom o zasadach gry w piłkę nożną, pokazywał stroje zawodników i wyposażenie sędziego. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie odbyły się prawdziwe zawody przedszkolaków pod hasłem ,,Sport i zabawa to fajna sprawa”. Powołane zostały drużyny dziewczynek i chłopców i zaczęła się gra Przedszkolaki dopingowały swoim drużynom. Wszyscy się świetnie bawili.

Dziękujemy Panu za zorganizowanie zawodów w piłce nożnej dla naszych przedszkolaków.

Teresa Sadyn

dav

dav

sdr

dav

dav

dav

dav