UWAGA RODZICE!

Wójt Gminy Jerzmanowice –Przeginia informuję, że dyżury przedszkoli publicznych w Gminie Jerzmanowice-Przeginia podczas tegorocznych wakacji będą zorganizowane w Przedszkolu Samorządowym w Jerzmanowicach w miesiącu lipcu w godzinach 8.00 – 15.00 (tj. 7 godzin) oraz w Przedszkolu Samorządowym w Przegini w miesiącu sierpniu w godzinach 8.00 – 15.00 (tj. 7 godzin). Informuję, że będą zorganizowane po 1 oddziale liczącym do 25 dzieci (pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek). Uruchomienie dyżuru przedszkola odbędzie się w przypadku deklaracji chęci udziału co najmniej dziesięcioro dzieci. Zgłoszenia dziecka należy dokonać w sekretariacie Zespołu Szkół Jerzmanowicach w terminie do 22 czerwca br. oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Przegini w terminie do 14 lipca br. Po tym terminie zostanie podana informacja czy przedszkole będzie funkcjonować w miesiącu lipcu i sierpniu 2017 r.

Opłata za wyżywienie wynosić będzie:
 w przypadku grupy 10-15 osobowej – 8 zł. /dzień
 w przypadku grupy powyżej 15 osób – 5 zł./ dzień
Pięciogodzinna realizacja podstawy programowej przedszkola nie podlega opłacie. Dzieci zgłoszone na czas powyżej podstawy obowiązuje opłata za czesne:
W miesiącu lipcu:
 2 godz. dziennie – 42 zł. / miesiąc
 1 godz. dziennie – 21 zł. / miesiąc
W miesiącu sierpniu:
 2 godz. dziennie – 44 zł. / miesiąc
 1 godz. dziennie – 22 zł. / miesiąc

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu nie będzie możliwości odpisów.
Więcej informacji uzyskacie Państwo w sekretariacie szkoły:

Dane kontaktowe do sekretariatu Zespołu Szkół w Jerzmanowicach: tel. 12 3890960,
e-mail: gimnazjum@szkolajerzmanowice.pl

Dane kontaktowe do sekretariatu Zespołu Szkół w Przegini: tel. 12 3898025; 12 3898014
e-mail: sp@zsprzeginia.pl