Informuję, że w przeprowadzonym na terenie Zespołu Szkół w Przegini referendum, większość pracowników szkoły i przedszkola opowiedziało się za strajkiem. W związku z powyższym istnieje możliwość, że planowany od 8 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) strajk nauczycieli odbędzie się także w naszej szkole i przedszkolu– w dniach 8.04.2019r. i 9.04. 2019r. Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Was i Waszych dzieci, ale uprzejmie proszę o zapewnienie w tych dniach opieki dla swoich dzieci w przypadku strajku. W najbliższych dniach poinformuję Państwa czy zajęcia opiekuńczo – wychowawcze odbędą się według planu w dniach 8.04 i 9.04, czy też będą zajęcia łączone, czy w ogóle się nie odbędą.

Proszę Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.

Dyrektor Zespołu Szkół w Przegini

Tatiana Saternus