Ruszaj się z Lionfitness

Drodzy Rodzice!

Dobrze wiecie jak ważnym aspektem życia codziennego jest zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna. Statystyki biją na alarm: ponad 25% dzieci i ponad 50% dorosłych ma w Polsce nadwagę lub otyłość!!! Nie możemy obok takich danych przechodzić obojętnie. Wiemy jednak, że wprowadzenie odpowiedniej diety i aktywności to trudne do realizacji przedsięwzięcie

Dlatego nasze Przedszkole dołączyło do projektu „Ruszaj się z Lionfitness”

W ramach programu, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Poniższy filmik w najlepszy sposób obrazuje, czym jest Lionfitness:

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu. Wszyscy Rodzice dzieci z naszego przedszkola chcący wprowadzić zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie ekspertów oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni. Szczegóły programów dietetyczno -treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.

Podejmij wyzwanie już dziś!

log_zp